„Olejuszka” – najlepszy sposób na ciemieniuchę
Wpisany przez S.Z.   
środa, 15 września 2021 11:09

„Olejuszka” – najlepszy sposób na ciemieniuchę

Ciemieniucha może pojawić się niezależnie od pory roku. Jak skutecznie pozbyć się niechcianych łusek? Najlepszym sposobem jest zastosowanie „Olejuszki”.

 

U noworodków i niemowląt bardzo istotna jest prawidłowa pielęgnacja skóry. Jednak niezależnie od naszych starań jak i panującej pogody, na skórze głowy może pojawić się ciemieniucha. W takim przypadku nie można zwlekać, tylko natychmiast należy sięgnąć po dobry i sprawdzony produkt. Obecnie dostępnych jest sporo preparatów, ale niezwykle skuteczna jest „Olejuszka”, obecna na rynku już od ponad 20 lat.

W walce z ciemieniuchą

„Olejuszka” Skarbu Matki (pojemność 30 ml, cena 29,90 zł) jest niezastąpionym produktem do walki z ciemieniuchą. Produkt zawiera naturalne składniki, takie jak oleje roślinne i ekstrakty ziołowe (olej z krokosza, ekstrakt liści brzozy i kwiatu lipy), nie ma konserwantów ani kompozycji zapachowych.
W celu skutecznego pozbycia się niechcianych łusek najpierw stosujemy „Olejuszkę”. Wystarczy nanieść preparat dłonią lub wacikiem na miejsca pokryte ciemieniuchą i pozostawić na skórze najlepiej do 24 godzin. Następnie należy umyć głowę szamponem i po wysuszeniu wyczesać włosy miękką szczoteczką. Zabieg można powtarzać przez kilka dni – do skutku. Niestety ciemieniucha często nawraca, dlatego gdy tylko pojawi się ponownie, zabieg należy powtórzyć.


 

Skarb Matki to seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji noworodków, niemowląt i dzieci. Produkowana jest od ponad 60 lat przez polską firmę rodzinną Makarczykowie. Oferuje ponad 25 różnych preparatów. Wprowadzając nowe receptury, firma zawsze przestrzega koncepcji kosmetyku bezpiecznego, prostego, a zarazem skutecznego. Wszystkie receptury są badane klinicznie i dermatologicznie. Kosmetyki mają akceptację i pozytywne oceny Instytutu Matki i Dziecka oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Są dostępne w aptekach, sklepach dziecięcych, internetowych oraz na www.skarbmatki.pl

/źródło - /

Poprawiony: środa, 15 września 2021 11:19