Atrium Promenada zaprasza... Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
wtorek, 14 maja 2019 07:55

Atrium Promenada zaprasza...

Szanowni Państwo,

od 1 kwietnia 2019 w Centrum Handlowym Atrium Promenada działa Piąty Wymiar – Twórcza Przestrzeń Promenady, otwarty dla każdego i na każdą formę aktywności. To miejsce spotkań i wspólnego spędzania czasu w wartościowy sposób. Odbywają się tu regularne warsztaty, zajęcia twórcze i sportowe oraz szereg innych, zróżnicowanych przedsięwzięć, wspierających rozwój, rozbudzających zainteresowania, zapewniających dobre samopoczucie.

Harmonogram zajęć Piątego Wymiaru obejmuje m.in. blok przygotowany specjalnie z myślą o seniorach. Są wśród nich zarówno zajęcia sportowe, np. treningi Tai Chi, jak też nauka języków obcych czy warsztaty psychologiczne. W Piątym Wymiarze seniorzy mogą też zagrać w szachy czy planszówki, poczytać książkę, wymienić się doświadczeniami bądź też zawrzeć nowe znajomości.

Gorąco zachęcamy Państwa do dzielenia się informacjami o wydarzeniach w Piątym Wymiarze z Państwa czytelnikami. Na bieżąco będziemy też informować o planowanych zajęciach i nowościach w Piątym Wymiarze – Twórczej Przestrzeni Promenady.

Bieżący harmonogram zajęć i warsztatów jest dostępny w centrum handlowym oraz na stronie: www.warszawa.promenada.com.

Na zajęcia można zapisywać się online: https://piatywymiar.promenada.com/.