Wakacje oczyszczające - szansa na uzyskanie upragnionej sylwetki Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
poniedziałek, 20 sierpnia 2018 11:37

WAKACJE OCZYSZCZAJĄCE - SZANSA NA UZYSKANIE UPRAGNIONEJ SYLWETKI

Chcesz wyjechać na wymarzone wakacje, ale nadszedł czas, by wreszcie zadbać o swoje zdrowie? Każdy z nas, co najmniej raz obiecywał sobie zmianę, której nie udało mu się wcielić w życie. Trudno jest samemu zaplanować dietę tak, aby się jej trzymać. Dlatego czasami warto sięgnąć po pomoc ekspertów żywieniowych i razem z nimi osiągnąć sukces!


 

Na co dzień zapominamy o tym, by myśleć o sobie i swoim zdrowiu. Jesteśmy w ciągłym biegu i nie mamy czasu na odpoczynek, ani na regenerację. Ten wyścig z czasem, który próbujemy wygrać każdego dnia, skutkuje w uczuciu zmęczenia i złym samopoczuciu – często wynikających z ubogiej diety, nastawionej na wygodę.
- Na ogół nie myślimy o zmianie, do momentu, aż nasz organizm rzeczywiście odmówi posłuszeństwa. Warto jednak pomyśleć o tym, aby uprzedzić skutki i zdecydować się na zrobienie pierwszego kroku, jakim jest zmiana diety i stopniowe wprowadzanie aktywności fizycznej do naszego planu dnia. Dieta opracowana przez dr Dąbrowską ma nie tylko udowodnioną skuteczność w zapobieganiu i leczeniu chorób, ale dzięki swojemu działania detoksykacyjnemu, pozwala szybko zgubić zbędne kilogramy – mówi Jacek Pietrzak, z Willi Alexander w Mielnie.

Wymarzone wakacje, jako sposób na idealną sylwetkę?

Tym razem Willa Alexander wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, modelując przy tym sylwetkę. W końcu, jeśli chcesz zainwestować – inwestuj w siebie! A na to nie ma lepszego sposobu, niż zmiana trybu życia i sposobu odżywiania na taki, który pomoże naszemu organizmowi wzmocnić się i uchroni go przed chorobami. Jeśli więc chcesz zregenerować ciało i umysł – zdecyduj się na gruntowne oczyszczenie, z pomocą diety dr Dąbrowskiej.

Na czym polega dieta dr Dąbrowskiej?

Post dr Dąbrowskiej ostatnimi czasy bije rekordy popularności. To, dlatego, że ta dieta, stosowana rozsądnie, ma właściwości lecznicze i zapobiega wielu poważnym chorobom. Jej celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie mu harmonii wewnętrznej. Ograniczenie listy spożywanych produktów sprawia jednak, że odzyskując zdrowie, tracimy kilogramy. Jadłospis tej kuracji opiera się na owocach i warzywach, zaś w drugim etapie diety do naszego menu włączyć można również rośliny strączkowe, niskoprzetworzone produkty i ziarna. Trudno jest jednak przejść na tę dietę z dnia na dzień, bowiem ważne jest prawidłowe i dokładne przygotowanie posiłków, które nie tylko będą miały prawidłową wartość kaloryczną, ale również będą smaczne i urozmaicone. - Dlatego chcieliśmy, aby nasi kucharze posiadali gruntowną wiedzę na temat tego sposobu odżywiania – by pomóc Ci czuć się dobrze, na drodze do zdrowej i pięknej sylwetki! – mówi Jacek Pietrzak z Willi Alexander w Mielnie.

A teraz dodaj do tego idealną, wakacyjną lokalizację...

Willa Alexander położona jest blisko plaży i zaledwie 150 metrów od jeziora Jamno. Ta spokojna i tętniąca życiem przyrody okolica jest wprost doskonała, by wreszcie skupić się na sobie i swoim zdrowiu. Bogata i różnorodna dieta daje najlepsze efekty, gdy jest uzupełniona regularnym wysiłkiem fizycznym. Dlatego na terenie hotelu znajduje się basen, centrum fitness i spa, gdzie skorzystać można z ofert dodatkowo wspomagających dietę – takich, jak body wrapping czy masaż antycellulitowy.
Jeśli chcesz połączyć wakacyjny odpoczynek z gruntowną regeneracją, a przy tym stracić zbędne kilogramy w Willi Alexander możesz wypróbować dietę dr Dąbrowskiej.

/źródło - /

Poprawiony: poniedziałek, 20 sierpnia 2018 11:47