Biały miesiąc - odkryj moc styczniowych promocji Drukuj Email
Wpisany przez S.Z.   
czwartek, 11 stycznia 2018 15:06

Biały Miesiąc – odkryj moc styczniowych promocji

W styczniu biel powinna królować na ulicach naszych miast. Gdy brakuje jej na zewnątrz, można ją znaleźć w alejkach większości marketów. Jest to znak, że rozpoczął się Biały Miesiąc, w którym można kupić wysokiej jakości tekstylia sypialniane w bardzo atrakcyjnych cenach. Jakich promocji możemy się spodziewać?

 

Zacznijmy od historii

John Wanamaker, pionier w dziedzinie marketingu, zauważył, że tuż po Świętach Bożego Narodzenia sprzedaż w jego domu towarowym nie przynosi oczekiwanych zysków, a sam sklep świeci pustkami. Potrzebował dobrego planu na poprawę wyników finansowych. Nie chcąc zwalniać swoich pracowników, wpadł na genialny pomysł. Postanowił przecenić wszystkie białe produkty w swoim markecie. Tak właśnie w roku 1878 zapoczątkował efekt „Białego Miesiąca”, który stał się na tyle korzystny, że wyprzedaże kontynuowano w kolejnych latach. Z czasem tradycja rozprzestrzeniła się po świecie i dotarła także do Polski.

Coś dla domu

Buszując po sklepach w poszukiwaniu najlepszych promocji z okazji Białego Miesiąca warto zwrócić uwagę na przeceny artykułów domowych. Ręczniki, poduszki, kołdry, koce czy poszewki mogą być przecenione nawet o 70%. Jeśli Twoja pościel wymaga wymiany, Biały Miesiąc to najlepszy czas na zakup nowej kołdry i poduszki w naprawdę atrakcyjnych cenach. Śnieżnobiała, najnowocześniejsza kołdra Szybko Ciepło, która grzeje od razu. Czy Antybakteryjna kołdra Wendre, dzięki której nie będziesz spać z bakteriami, w sieci sklepów Carrefour kosztują jedynie 59,99 zł. Wyjątkowo sprężysta poduszka ECO Pierze, charakteryzująca się długą żywotnością dostępna jest od 9,99 zł. To tylko niektóre z produktów marki Wendre, które w Białym Miesiącu pojawiły się w ofertach sklepów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sklepy, w których co roku można znaleźć produkty dla domu w najlepszych cenach to: Jysk, Carrefour, Auchan, E. Leclerc, Intermarche, Biedronka, Mrówka, Marko i Selgros.

A po zakupach

Gdy już uda nam się kupić upatrzoną kołdrę lub poduszkę warto wiedzieć, jak o nie dbać, aby służyły nam przez długie lata.

- Chcąc utrzymać śnieżną biel naszych kołder i poduszek, a także pozbyć się niechcianych drobnoustrojów musimy pamiętać o regularnym praniu. Kołdry i poduszki powinnyśmy prać co 3-4 miesiące, w temperaturze od 60 do 90 stopni Celsjusza. Kołdry i poduszki Wendre dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, są odporne na mechacenie poszycia i brylowanie wypełnienia podczas prania. Dzięki temu można cieszyć się komfortowym użytkowaniem przez długie lata – informuje Beata Przybylak ekspert marki Wendre.

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.


 

Wendre Polska sp. z o.o. jest jednym z największych producentów wyrobów pościelowych w Europie, od ponad stu lat sprawiając, że sypialnia jest ulubionym miejscem w domu Polaków. Działalność Wendre opiera się na trzech filarach: szacunku do pracowników, dbałości o najwyższą jakość produktów oraz troski o środowisko naturalne. W asortymencie firmy znajdują się tekstylia sypialnianie tj.: kołdry, poduszki, poduszki dekoracyjne, materace, topery oraz protektory na materace. Więcej informacji na: www.wendre.pl  oraz www.wendre.sklep.pl 

/źródło - /

Poprawiony: czwartek, 11 stycznia 2018 15:15