Jak udekorować pokój dla dziecka? Drukuj Email
Wpisany przez S.Z   
niedziela, 17 maja 2015 19:00

Jak udekorować pokój dla dziecka?

Dzieci rosną, a wraz z upływem lat zmieniają się ich potrzeby i upodobania. Dlatego pokój dziecka jest jednym z najczęściej zmieniających się pomieszczeń w całym mieszkaniu. O tym, jak zaaranżować przestrzeń dla najmłodszych, mówią eksperci Dekoria.pl.

 

Odpowiednio zaaranżowania przestrzeń to podstawa. Dlatego powinniśmy zacząć od wyznaczenia trzech stref: do nauki, zabawy i odpoczynku. Taki podział ułatwi nam rozmieszczenie wszystkich przedmiotów, które powinny znaleźć się w pokoju naszej pociechy.

Wybierając meble postawmy na klasykę. Wybór tematycznych dodatków jest dobry, ale nie w przypadku mebli. - Kolorowe, typowo dziecięce mebelki w pierwszej chwili budzą zachwyt, jednak równie szybko się nudzą. Dlatego chcąc nadać wnętrzu unikalny charakter, postawmy na dodatki. Prawda jest taka, że niższym kosztem wymienimy dekoracje takie, jak: zasłony czy poduszki, niż np. łóżko - komentuje Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy Dekoria.pl.

- W kwestii dodatków wybór jest naprawdę duży. Internetowy sklep www.dekoria.pl posiada w swojej ofercie ponad 50 tysięcy produktów, które oferujemy w standardowym rozmiarze lub szyjemy zgodnie z wymiarami podanymi przez klienta - dodaje. Dlatego urządzając pokój dziecka możemy puścić wodze wyobraźni i zaaranżować pokój razem z dzieckiem. Pozwólmy mu decydować. - W sezonie wiosna-lato 2015 szczególnie polecamy kolekcję Ashley, którą wzbogaciliśmy o kilka nowych tkanin. Materiały są dostępne w czterech modnych kolorach: żółtym, różowym, niebieskim i szarym. Każda z nich jest ozdobiona atrakcyjnym motywem w postaci kółek, kratki czy gwiazdek. - dodaje Agnieszka Rybka.

Poza gotowymi produktami możemy kupić fragmenty materiału i wykorzystać go w kreatywny sposób. Oryginalnym pomysłem jest stworzenie tipi, które będzie idealnym miejscem zabaw. Wystarczy przygotować stelaż, do którego przyczepimy odrobinę materiału. Tak przygotowane miejsce z pewnością przypadnie go gustu najmłodszym, a to tylko jedna z wielu dostępnych możliwości.


Dekoria.pl - marka ceniona zarówno w Polsce, jak i zagranicą - jest własnością polskiej firmy Franc-Textil Sp. z o.o. Jest to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej.Od 20 lat specjalizuje się w produkcji wszelkich artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań oraz hoteli. Od dłuższego czasu w sklepie www.dekoria.pl dostępny jest także bogaty wybór dekoracji oraz mebli.

 

/źródło - /


 

Poprawiony: niedziela, 17 maja 2015 19:08